header
Odběr aktualit
Přihlaste se k odběru aktualit.
ZUŠ Harmonie Multimedia
Rychlý Kontakt

Mobil:

+420 603 309 363

Novinky

Videolekce sólového zpěvu od Filipa Gondolána

14.4.2020

LINK NA VIDEOLEKCI (TUTORIÁL):

 

 

Zdravím všechny studenty, 

doufám, že jste v pořádku. 
Se zpoždením posílám další lekci. Řešil jsem technické problémy jak při výrobě jednotlivých lekcí tak s jejich distribucí. 
Jednotlivé lekce vám nyní budu nahrávat na web. Stačí kliknout na odkaz a můžete si lekce spustit přímo ve vašem internetovém prohlížeči.
Na tomto odkazu budou postupně doplňována další výuková videa. Prosím, uložte si tento odkaz do záložek nebo na vaší plochu.
Zároveň mi dejte vědět, zda-li vám jde video tímto způsobem spustit, ale doufám, že tato forma distribuce bude bez problému.
 
Pár tipů a informací:
  1. video by mělo jít přehrát v jakémkoliv prohlížeči, nicméně podporováno je především pro webový prohlížeč Chrome (Google).
  2. lekce poslouchejte ideálně přes sluchátka
  3. v rámci jednotlivých videí můžete přetáčet pomocí pravé a levé šipky. Tímto způsobem video rychle přetočíte o 13 sekund dopředu (pravá šipka) nebo dozadu (levá šipka). Časem snad bude možné nastavit si vlastní časový interval, který vám bude nejlépe vyhovovat (funkce přetáčení je podporovaná ve webovém prohlížeči Chrome)
  4. pro každou videolekci pracně vytvářím kapitoly, ty ale bohužel zatím náš webový přehrávač nepodporuje. 
  5. lekce jsou udělané tak, aby jste pokuď možno nemuseli přetáčet. Jednotlivá cvičení vždy několikrát opakuji. Lekce si samozřejmě můžete rozdělit na více částí, např. každý den 10 minut .
  6. domácí úkoly vám nebudu dávat, celá lekce je vlastně jeden domácí úkol, ale nechávám na vás, zda-li některé cvičení přeskočíte a nebo kterou část upřednostníte. Nicméně cvičení vybírám tak, aby vás co nejvíce posunuly a to po všech stránkách... interpretační, rytmické, intonační ale i technické. Proto také upřednostňuji zahraniční zpěvačky a to ty, o kterých si myslím, že jsou něčím originální a vyjímečné. Ale nebojte, připravím lekce i s těmi "trendy" zpěvačkami, které vás sice nenaučí velké originalitě, ale zase budete "In" 
  7. Pokuď budete mít jakékoliv dotazy k videolekcím, kdykoliv mne kontaktujte nebo zavolejte.

 

Filip Gondolán