header
Odběr aktualit
Přihlaste se k odběru aktualit.
ZUŠ Harmonie Multimedia
Rychlý Kontakt

Mobil:

+420 603 309 363

Novinky

Vánoční přání

20.12.2020

Milí žáci, rodiče, pedagogové, přátelé a fanoušci naší školy,


letošní rok byl asi pro nás všechny velkým překvapením. To, co jsme koncem loňského roku začali vídat ve zprávách z Číny, jsme mnozí komentovali slovy: „No jo, to sem jen tak nepřijde, to je přece daleko“ a považovali to za jednu z ukázek nového sci-fi filmu. Obrázky se ale staly realitou, a i když díky Bohu ne v takové míře se přesunuly do reality našich končin a všedních dnů. Roušky jsou naší každodenní součástí a stále jakoby čekáme na nějaké potom. Vede mne to k úvaze, že nic není napořád, nic není věčné, ale člověk je bytost neskutečně přizpůsobivá.
Smekám před všemi lékaři, zdravotnickým personálem a dalšími, kteří se statečně zhostili své práce a starali se o lidi, kteří jejich pomoc potřebovali a potřebují. Smekám ale také před námi všemi, většina z nás jsme totiž především mámy a tátové, že jsme museli nejen zastat práci, ale také školu, výchovu našich ratolestí a péči o rodinu. Jsem velmi rád, že se nám hned na jaře povedlo urychleně zareagovat na vzniklou situaci a mohli jsme Vám nabídnout alternativní výuku v podobě online lekcí. Jsem na Vás a na všechny učitele CH ZUŠ Harmonie hrdý, s jakým odhodláním jste se výuky zhostili.

Nic nekončí, život jde dál a my jdeme s ním. Možná nás to donutí se zastavit, více si všímat maličkostí, užívat si přítomnosti uprostřed kruhu své rodiny a věřit v lidstvo.
Vím, že doba je nelehká, ale čeká nás teď krásné období. Vánoční svátky, které jsou vždy časem vzpomínání, lidské blízkosti a věnované lásky. Věřím a z celého srdce Vám přeji, ať si je užijete v plném zdraví a místo zpráv si raději pustíte nějakou pěknou pohádku.


Přeji Vám a celým Vašim rodinám šťastné svátky, hlavně pevné zdraví a mnoho lásky kolem sebe. Srdečně vám děkuji za spolupráci a za to, že jsme spolu tento zvláštní rok tak bravurně zvládli. Přeji Vám úspěšný vstup do nového roku a ať se Vám splní vše, co si budete přát.

 

S pozdravem

Marek Vávra - ředitel školy