header
Odběr aktualit
Přihlaste se k odběru aktualit.
ZUŠ Harmonie Multimedia
Rychlý Kontakt

Mobil:

+420 603 309 363

Novinky

Rozvrh hudebních nauk, sborů a souborové hry ve školním roce 2021-2022

23.8.2021

pondělí 

přípravná hudební nauka.....................14.50-15.35 (p. uč. Tomáš Svoboda)

hudební nauka 1. ročník......................15.40-16.25 (p. uč. Tomáš Svoboda)

 

školní orchestr....................................16.30-17.15 (p. uč. Roman Haas)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

úterý

hudební nauka 2. ročník.....................14.00-14.45 (p. uč. Roman Haas)

hudební nauka 3. ročník.....................14.50-15.35 (p. uč. Roman Haas)

hudební nauka 4. ročník.....................15.40-16.25 (p. uč. Roman Haas)

 

školní big band..................................19.00-21.00 (p. uč. Filip Gondolán)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

středa

sborový zpěv (mladší děti).................15.40-16.25 (p. uč. Tereza Paděrová)

sborový zpěv (starší děti)...................16.30-17.15 (p. uč. Tereza Paděrová) 

sborový zpěv (dospělí).......................17.30-19.00 (p. uč. Tereza Paděrová)

Sborový zpěv pro dospělé je otevřen všem zájemcům, kteří mají chuť, čas a talent!

Zájemci se mohou hlásit přímo u sbormistryně. 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

čtvrtek

komorní soubor (zobcové flétny).........14.50-15.35 (p. uč. Tomáš Svoboda)

 

hudební nauka 2. ročník.....................14.00-14.45 (p. uč. Roman Haas)

hudební nauka 3. ročník.....................14.50-15.35 (p. uč. Roman Haas)

hudební nauka 5. ročník.....................15.40-16.25 (p. uč. Roman Haas)

 

dívčí pěvecká skupina........................15.40-16.25 (p. uč. Marek Vávra)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

pátek

žákovská kapela První dech................14.50-16.30 (p. uč. Alois Zatloukal)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

akordeonový soubor...........................TERMÍN BUDE UPŘESNĚN (p. uč. Vladimír Jopek)

soubor bicích nástrojů........................TERMÍN BUDE UPŘESNĚN (p. uč. Jakub Nygrýn)     

klavírní seminář.................................TERMÍN BUDE UPŘESNĚN (p. uč. Roman Haas)       

kytarový seminář...............................TERMÍN BUDE UPŘESNĚN (p. uč. Marek Šmaus)