header
Odběr aktualit
Přihlaste se k odběru aktualit.
ZUŠ Harmonie Multimedia
Rychlý Kontakt

Mobil:

+420 603 309 363

Novinky

Hudební univerzita třetího věku

29.6.2021

Vážení rodiče, žáci a přátelé CH ZUŠ Harmonie,

rádi bychom Vás informovali, že od září 2021 do prosince 2021 otevíráme na naší škole nový pilotní projekt hudebního vzdělávání: Hudební univerzita třetího věku.

 

Na tuto aktivitu jsme získali částečné finanční prostředky z grantového rozpočtu MČ Prahy 6 a je nám ctí, že ho můžeme nabídnout v první řadě Vám, rodinným příslušníkům našich žáků.

 

Pro koho je Univerzita třetího věku určena: pro všechny starší 55 let.

 

Co je možné studovat: zpěv, hru na klavír, hru na zobcovou flétnu, housle nebo akordeon (případně další hudební nástroje na základě poptávky).

 

Jaká bude forma výuky: vzdělávání bude individuální = 1 student na 1 učitele.

Cena: 50 Kč/ vyučovací hodina 45 minut.

 

Kde a kdy bude výuka probíhat: v prostorách CH ZUŠ Harmonie, která sídlí v ZŠ Bílá, Praha 6. Vzdělávání bude probíhat v dopoledních hodinách, kdy má škola volné kapacity. Výuka bude probíhat jednou týdně v předem stanoveném čase, od září 2021 do prosince 2021.

Absolventi budou mít možnost vystoupit na vánočním koncertě CH ZUŠ Harmonie.

 

V současné době máme volných 8 míst.

 

V případě vašeho zájmu prosím napište na e-mail: marketa.vavrova@zusharmonie.cz

 

CH ZUŠ Harmonie se profiluje jako škola rodinného typu. Dlouhodobě podporujeme rodiny a jejich společně trávený čas. Často naši školu navštěvuje více členů jedné rodiny.

Jsme proto velmi rádi, že Univerzita třetího věku tak bude další nabídkou vzdělávání pro Vás a věříme, že některým z Vás uděláme velkou radost.